Okręg 3. Miejsce 1. Krzysztof Leonard Hollender

Lat 64, rencista, więzień stanu wojennego.

Dzień dobry nazywam się Krzysztof Hollender.

Urodziłem się w Nowym Sączu, pochodzę z malowniczego miasteczka położonego na południu województwa małopolskiego Grybowa.

Swoją młodość związałem z królewskim miastem Kraków.

Działam na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych.

Obecnie kandyduję do Sejmiku Województwa Małopolskiego z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy. Jestem miłośnikiem piesków bokserków, hobby modelarstwo okrętowe. Lista nr 1 poz. Nr 1 okręg nr 3.

Zapraszam do poparcia mojej kandydatury.

 

Startując z jedynki do sejmiku wojewódzkiego małopolskiego w Krakowie, okręg Nr 3, pragnę promować Ruch Bezpartyjni Samorządowcy.

Mój program wyborczy:

  1. Przygotowanie przy udziale zaplecza intelektualnego bez względu na poglądy polityczne, konstytucji dla Małopolski. Byłby to wkład naszego województwa zachęcający inne rejony naszego kraju w budowę konstytucji na miarę XXI wieku.
  2. Reaktywowanie liceów medycznych pod auspicjami Marszałka województwa.
  3. W każdym mieście współpracując z Kuratorem Oświaty zorganizowanie zajęć dla seniorów. Do tego można zachęcić harcerzy, młodych wolontariuszy.
  4. Propagowanie na ziemi limanowskiej, sądeckiej, czy gorlickiej, w ścisłej współpracy z instytutem sadownictwa w Brzeznej jako zapleczem naukowym dla rodzącej się w naszym regionie uprawy winnic czy malin. Stworzenie polskiej Toskanii, wypromowanie rodzinnych wielopokoleniowych opartych na polskim kapitale firm, które powinny godnie promować nasze nowe marki: win, soków, napojów, herbatek ziołowych.
    Plantacje mogą być wspaniałym miejscem do prac terapii zajęciowej dla osób dotkniętym autyzmem.
    To są wybrane moim zdaniem istotne tematy, którymi pragnę się zająć w Sejmiku Wojewódzkim. Oprócz tego realizacją kierunków zrównoważonego rozwoju naszego regionu wynikających z planów rządowych.